1st CZECH FINANCIAL FORUM
Vítejte na finančním fóru zaměřeném především na investice. Toto je testovací verze. Pro aktivní účast je třeba se přihlásit či registrovat. Ať se tu cítíte jako doma. Váš admin

Join the forum, it's quick and easy

1st CZECH FINANCIAL FORUM
Vítejte na finančním fóru zaměřeném především na investice. Toto je testovací verze. Pro aktivní účast je třeba se přihlásit či registrovat. Ať se tu cítíte jako doma. Váš admin
1st CZECH FINANCIAL FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Profi Credit s. r. o.

2 posters

Goto down

Profi Credit s. r. o. Empty Profi Credit s. r. o.

Příspěvek  Unabella Sat Jun 11, 2011 10:05 pm

Dobrý den,

zabývám se podvody od různých firem a jednotlivců. Nyní jsem narazila na tuto firmu Profi Credit s. r. o., která sice není typickým podvodníkem, ale jsou zde velké nesrovnalosti v chování vůči svým zákazníkům. Ti pak přicházejí ve výsledku o vše. Jedná se např. o to, když platíte, pak jste nemocní a platíte, ale třeba o dva tisíce méně.
Tato společnost nereaguje na to, že jí peníze na účet chodí a sesplatní Vám úvěr a jste dlužníkem.

Mám nějaké osoby, které mají špatné zkušenosti podobné s touto firmou a touto cestou hledám další takto "postižené" aby se mi přihlásili k chystanému protiútoku.

Dopředu říkám, že nejsem jedna z postižených. Zabývám se právem a působím tam, kde právníci prakticky selhali.
Mé služby jsou také nesrovnatelně levnější než jeden právník a tak pomáhám lidem, kteří si samozřejmě na právní služby ani pomyslet nemohou a radím jim jak se zachovat a co dělat dále.

Mám už nějaké vyhrané spory a mám záštitu MV.

Štve mě nespravedlnost a podvody zvláště u firem, které parazitují na špatném znění v Živnostenském zákoně.

Takže prosím ozvěte se mi, kdo má s výše zmíněnou firmou problémy - má třeba i Rozhodčí nález - s tím se také dá něco dělat a ozvěte se mi i Vy ostatní, kteří máte jakékoliv problémy s podobnými firmami nebo půjčkami od soukromých osob.

www.unabella.stranky1.cz

Děkuji a přeji krásný čas.

Unabella

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 11. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

Profi Credit s. r. o. Empty Pomoc lidem je vždy vítána

Příspěvek  Admin Sun Jun 12, 2011 12:26 am

Mám pro vás návrh. Napište článek třeba o nejčastějších chybách, které lidi dělají a díky kterým se také dostávají do potíží pro můj server http://www.akciecz.com/penize-finance/ a pod článkem bude samozřejmě odkaz na váš web a služby. Tato dvojkombinace, tedy užitečný článek plus kontakt na služby, totiž dokonale funguje. Stačí mi poslat váš článek na můj e-mail jh(zav)akciecz.com. Či rovnou vložit sem do fóra a já jej přenesu i tam.
Hýsek
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Profi Credit s. r. o. Empty Re: Profi Credit s. r. o.

Příspěvek  Unabella Sun Jun 12, 2011 11:36 pm

Admin napsal:Mám pro vás návrh. Napište článek třeba o nejčastějších chybách, které lidi dělají a díky kterým se také dostávají do potíží pro můj server http://www.akciecz.com/penize-finance/ a pod článkem bude samozřejmě odkaz na váš web a služby. Tato dvojkombinace, tedy užitečný článek plus kontakt na služby, totiž dokonale funguje. Stačí mi poslat váš článek na můj e-mail jh(zav)akciecz.com. Či rovnou vložit sem do fóra a já jej přenesu i tam.
Hýsek

Dobrý den,

děkuji rozmyslím se a dám vědět. Je to dobrý nápad.

Unabella

Unabella

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 11. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

Profi Credit s. r. o. Empty Re: Profi Credit s. r. o.

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru